Akumulatory Poznań

W ofercie naszego serwisu w Przeźmierowie obok Poznania znajdą Państwo akumulatory renomowanych producentów takich jak Bosch czy Varta. Oprócz możliwości sprzedaży, oferujemy także usługi związane z serwisowaniem akumulatorów i ich wymianą. 

Poniżej kilka przykładowych akumulatorów Bosch Poznań:

Bosch S3

Jest modelem przeznaczonym do samochodów wyposażonych w średnią ilość systemów pobierających energię.

W niskiej cenie oferuje najwyższą jakość. Wyposażony jest w technologię Powerframe.

akumulatory przeźmierowo

Bosch S4

Seria akumulatorów przeznaczona dla samochodów wyposażonych w sporą ilość odbiorników elektrycznych. Wszystkie akumulatory wyposażone są w technologię Powerframe. Akumulatory z serii S4 oferują wysoką jakość i trwałość. Przystosowane są do użytku w najnowszych pojazdach.

Bosch S4 jest uniwersalnym akumulatorem., który może być stosowany we wszystkich typach aut osobowych.

akumulatory poznań

Bosch S5 AGM

Akumulatory są dedykowane do pojazdów wyposażonych w system Start / Stop oraz system odzyskiwania energii z hamowania.

Są idelną propozycją dla samochodów z wieloma nowoczesnymi systemami elektronicznymi. Są w stanie zapewnić stały dostęp prądu nie tylko dla wszystkich elementów wyposażenia, ale także dużą moc startową konieczną do rozruchu silnika. Jak każdy z niższych modeli, wyposażony jest w technologię Powerframe, a dodatkowo także w AGM. Absorbent Glass Mat zapewnia dostarczanie energii bez przerw nawet w przypadku dużej ilości pobieranej energii.

akumulatory poznań

Czym jest Powerframe?

Zwykłe akumulatory często zawodzą z powodu korozji kratki elektrody dodatniej. Technologia Powerframe oferuje lepszą ochronę przed korozją w porównaniu z innymi popularnymi konstrukcjami kratek. Sposób zaprojektowania Powerframe zmniejsza ryzyko awarii i zapewnia solidność konstrukcji.

Centrum Akumulatorów Poznań – Auto Serwis Team przy ulicy Rynkowej 102. Zapraszamy!