Czyszczenie DPF i FAP Międzychód

Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Międzychodu i wszystkich pobliskich miejscowości. Jeżeli filtr DPF / FAP w Twoim samochodzie jest zapchany, co komunikuje odpowiednia kontrolka na desce rozdzielczej lub odczuwasz brak mocy i kopcenie – skorzystaj z naszej ekologicznej metody na przywrócenie efektywności pracy silnika. Nasz sposób na czyszczenie DPF metodą hydrodynamiczną cechuje bezpieczeństwo, wysoka efektywność i szybkość.

Regeneracja i czyszczenie DPF Międzychód

Obecnie wszystkie samochody posiadające silnik Diesla mają na swoim wyposażeniu filtr cząstek stałych. Jak wiadomo z czasem każdy filtr ulega zapchaniu. Bardzo często programy wypalania DPF czy FAP, które samochody posiadają w swoim oprogramowaniu nie są w stanie poradzić sobie z problemem. Wtedy jedynym wyjściem jest profesjonalne czyszczenie filtra przy użyciu specjalnie przeznaczonej do tego maszyny. Dzięki naszej metodzie czyszczenia, jesteśmy w stanie przywrócić dawną sprawność filtra.

Usługi przez nas wykonywane są zawsze na najwyższym poziomie. Nie inaczej jest w przypadku usługi czyszczenia filtra cząstek stałych. Nasze serwisy są laureatem wielu nagród, a o rzetelności świadczą liczne certyfikaty.

Proces czyszczenia filtra DPF i FAP przeprowadzany w naszym serwisie jest w 100% bezpieczny dla filtra oraz jego powłoki katalitycznej. Stosowane przez nas detergenty oraz ciśnienie wody w maszynie czyszczącej nie wypłukuje z powłoki katalitycznej żadnych metali szlachetnych. Naszym celem jest usunięcie cząstek stałych takich jak sadza, nagar, popiół i tlenek ceru.

Po wykonanym czyszczeniu dostarczamy naszemu klientowi pełny raport z wykonanej usługi.

Regeneracja filtra cząstek stałych Międzychód

Wygoda każdego naszego klienta jest dla nas najważniejsza. Z tego powodu oferujemy usługę demontażu i montażu filtra DPF lub FAP. Dzięki temu nie musicie Państwo dostarczać na czyszczenie wymontowanego filtra. Cena takiej usługi zależna jest od modelu samochodu, jako że poziom skomplikowania oraz czasu potrzebnego na tę usługę może się różnić.

Naprawa DPF i FAP Międzychód

Zapraszamy do:
Auto Serwis Team
ul. Rynkowa 102
Przeźmierowo

Kontakt: 608 725 410