Serwis klimatyzacji Poznań

Obecnie klimatyzacja jest standardem w większości samochodów. Jest to jeden z najważniejszych elementów wpływających na zdrowie kierowców. Z pewnością to stwierdzenie nie zaskoczy alergików czy osoby wsiadającej latem do rozgrzanego samochodu. Pamiętajmy, że klimatyzacja wymaga regularnej konserwacji i dlatego zaleca się jej sprawdzanie dwa razy w roku. Najlepszą porą na przegląd jest wiosna, zanim zrobi się zbyt gorąco i pojawi się dużo pyłków, lub wczesną jesienią, kiedy szyby mogą zacząć parować. Zaniedbanie tego może skutkować spadnięciem skuteczności układu, zwiększeniem ryzyka zatarcia sprężarki klimatyzacji czy niedostatecznym odparowaniem przedniej szyby, a także zwiększonym zużyciem paliwa. Co gorsza, może też zaszkodzić naszemu zdrowiu. Zwłaszcza na układ oddechowy, do którego mogą dostać się groźne grzyby i bakterie chorobotwórcze.

Naprawa klimatyzacji samochodowej

Auto Serwis TEAM Poznań wykonuje kompletny serwis klimatyzacji i ogrzewania w Państwa samochodzie, tak aby warunki panujące we wnętrzu były zawsze komfortowe. Odpowiednia temperatura (bez względu na to czy jest gorące lato czy mroźna zima), brak przykrych zapachów z zewnątrz oraz brak pyłków powodujących alergie.

Zakres usług obejmuje:

  • Opróżnienie systemu, uzupełnienie czynnika chłodniczego oraz oleju do smarowania sprężarki
  • Test szczelności układu klimatyzacji
  • Test ciśnienia i działania systemu
  • Wymiana filtra kabinowego
Nabijanie klimatyzacji Poznań – posiadamy czynnik do nabijania klimatyzacji odpowiedni dla większości samochodów.
Odgrzybianie klimatyzacji także jest możliwe.

Klimatyzacja samochodowa Poznań – już od 150 zł

Urządzenia Bosch do serwisowania klimatyzacji automatycznie realizują cały proces obsługi klimatyzacji, w tym odzyskiem, recyklingiem i uzupełnianiem oleju i czynnika chłodniczego.