Serwis klimatyzacji Przeźmierowo

Aktualnie klimatyzacja jest standardem w większości samochodach. Jest jednym z ważniejszych elementów, który ma wpływ na nasze zdrowie podczas jazdy. Z pewnością to stwierdzenie nie zaskoczy alergików czy osoby wsiadającej latem do rozgrzanego samochodu. Klimatyzacja wymaga jednak regularnej konserwacji i z tego powodu zaleca się wykonywać jej przegląd dwa razy w roku.

Kiedy wykonać serwis klimatyzacji?

Najlepszą porą dla wykonania przeglądu jest wczesna wiosna, zanim zrobi się zbyt gorąco i przed pojawieniem się mnóstwa pyłków lub wczesna jesień, gdy może pojawić się potrzeba odparowania szyb. Zaniedbanie tego może objawić się zmniejszeniem skuteczności układu, zwiększeniem ryzyka zatarcia sprężarki klimatyzacji czy niedostatecznym odparowaniem przedniej szyby, a także zwiększonym zużyciem paliwa. Co gorsze może to także negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie. Zwłaszcza na układ oddechowy do którego mogą dostać się groźne grzyby i bakterie chorobotwórcze.

Obsługa układu klimatyzacji

Auto Serwis TEAM Poznań wykonuje kompletny serwis klimatyzacji i ogrzewania w Państwa samochodzie, tak aby warunki panujące we wnętrzu były zawsze komfortowe. Odpowiednia temperatura (bez względu na to czy jest gorące lato czy mroźna zima), brak przykrych zapachów z zewnątrz oraz brak pyłków powodujących alergie. Zakres usług obejmuje:
  • Opróżnienie systemu, uzupełnienie czynnika chłodniczego oraz oleju do smarowania sprężarki
  • Test szczelności układu klimatyzacji
  • Test ciśnienia i działania systemu
  • Wymiana filtra kabinowego

Naprawa klimatyzacji Przeźmierowo – już od 150 zł

Urządzenia Bosch do serwisowania klimatyzacji automatycznie realizują cały proces obsługi klimatyzacji, w tym odzyskiem, recyklingiem i uzupełnianiem oleju i czynnika chłodniczego.