Warsztat samochodowy Poznań

Każdy, kto ma samochód musi być pewien jednego… prędzej czy później jego samochód będzie musiał odwiedzić serwis samochodowy. Mieszkańcy miasta Poznań i okolic wybierają właśnie nasz warsztat. W Auto Serwis Team macie gwarancję jakości i usług napraw na najwyższym poziomie.

Dobry mechanik – Przeźmierowo / Poznań

W trakcie użytkowania samochodu, poszczególne części się psują bądź po prostu zużywają, dlatego jest potrzeba mechanika samochodowego. Nasi mechanicy zdiagnozują problem i podpowiedzą klientowi czy lepiej będzie naprawić daną część czy kupić nową, a jak nową to czy oryginalną cześć czy skorzystać z części zamiennych.

Auto serwis wcale nie musi kojarzyć się z wysokimi kosztami naprawy. Nasi mechanicy w Przeźmierowie / Poznaniu są do dyspozycji od poniedziałku do piątku. Drogi w Poznaniu i okolicach są coraz lepsze ale nie brakuje jeszcze dziurawych nawierzchni, które sprawiają, że wizyty u mechanika są znacznie częstsze niż być powinny. Staramy się aby nasi klienci mogli skorzystać z pomocy mechanika samochodowego w uczciwej kwocie.

Zapraszamy do serwisu samochodowego w Przeźmierowie (koło Poznania).

Auto mechanika w Przeźmierowie / Poznaniu

Nasze Auto Serwisy w Poznaniu, Krakwie czy Warszawie świadczą usługi nie tylko z zakresu mechaniki pojazdowej ale również z elektryki czy elektroniki samochodowej. W naszej ofercie znajdziecie zakres takich prac jak diagnostyka komputerowa samochodu, serwis klimatyzacji, geometria kół 3d, naprawa układu hamulcowego, czyszczenie filtrów DPF, serwis opon, przeglądy okresowe czy regeneracja tylnych belek.

auto serwis team

Prostsze naprawy?

Wymiana oleju, filtrów, wycieraczek czy żarówek. Nie ma problemu!

Do naszego serwisu samochodowego każdy może podjechać nawet z taką błahostkom jak spalona żarówka. Często zdarza się, że do wymiany żarówki potrzeba jest demontowania całego zderzaka i innych elementów. Nie trzeba tracić czasu na oglądanie filmów na youtube jak to zrobić, wystarczy odwiedzić Auto Serwis Team Poznań Przeźmierowo – który istnieje od ponad 10 lat. Dla naszych mechaników, elektrów i elektromechaników, ani jeden samochód nie stanowi problemu. U nas przeprowadzisz wszystkie naprawy jak i również nabijesz klimatyzację, wymienisz olej czy opony.

mechanik samochodowy

Serwis samochodowy Poznań – numer 1 w Wielkopolsce

Nie tylko mechanika samochodowa. W ramach suto serwisu w Przeźmierowie prowadzimy przeglądy okresowe i techniczne. Badamy szczelność klimatyzacji, wykonujemy ozonowanie jak i nabicie klimatyzacji. U nas można dokonać wymiany opon wraz z ich wyważeniem.

Odpowiednia kadra – kierownik serwisu, mechanicy samochodowi

Co świadczy o dobrym serwisie samochodowym? Tylko i wyłącznie doświadczony personel. Nasza firma zatrudnia tylko i wyłącznie fachowców w swojej dziedzinie. Poznaniacy doceniają nasze indywidualne podejście do klientów. To wyróżnia nasz warsztat spośród wielu serwisów samochodowych w Poznaniu. Nieważne jaki masz problem w swoim aucie, możesz mieć pewność, że nasza kadra specjalistów zdiagnozuje a później naprawi każdą usterkę.

mechanik samochodowy

Gwarancja na piśmie

Do każdej naprawy podchodzimy sumiennie, a na każdą wykonaną usługę w naszym warsztacie udzielamy pisemnej gwarancji. W razie problemów, służymy również pomocą pogwarancyjną. Mechanik u nas jest zawsze do dyspozycji klienta.

Naprawa samochodu w atrakcyjnej cenie

W dbałości o naszą markę, na której nam zależy, żeby posiadał nasz serwis Auto Serwis Team, robimy wszystko aby ceny były atrakcyjne dla klienta. Nasze częste akcje promocyjne sprawiają, że naprawa samochodu nie spędza sen z oczu człowieka. Każda naprawa auta wiąże się z wcześniejszym poinformowaniu klienta o cenie naprawy (jego kosztach). Po otrzymaniu zgody klienta, wówczas przystępujemy do naprawy samochodu w serwisie samochodowym w Przeźmierowie.